Jednotlivé služby, tedy DJ, nebo fotograf je možné objednávat nezávisle každou zvlášť, nebo společně ve variantách. Referenční fotky najdete na Facebook: DJ Zdeněk Jarolím.

Ozvučování a DJing, je můj koníček a zabývám se tím dlouhé roky. Jsem elektronik a tak je mi technika ozvučení a osvětlení velmi blízká. Zakládám si na kvalitě, spolehlivosti a spokojenosti klientů. Společně na svatby jezdíme se synem Zdeňkem jr., který je svatební fotograf a na akcích se doplňujeme. Níže je popsaná struktura služeb ve třech balíčcích. Cena je daná dle celkového počtu hostů na večer. Ve všech variantách, se o vše co má dělat svatební DJ postarám. Současně Vám poradím a případně pomůžu v organizaci Vašeho velkého dne. Obvykle spolupracuji na tvorbě harmonogramu dne, itineráři pro aktivity a hry atd.

Nabídka služeb svatebního DJ Zdenka

 • Základem svatebního DJ, je vcelku velký přehled o hudbě se zkušenostmi s velmi širokou věkovou skupinou posluchačů, kde musí být schopen reagovat nejen na okamžitou situaci zábavy, ale i na druh hudby, která konkrétní společnost baví.
 • Dalším důležitým článkem je kvalitní zvuková a světelná technika, která má za úkol umocnit veselou svatební party. Součástí je projektor s plátnem pro promítání prezentací, fotek a zábavných projekcí, mikrofony atd. Zvukovou techniku používám ve všech variantách bez kompromisů, tedy plné technické vybavení.
 • Komunikativnost a cit pro potřebu a zvyky konkrétních svatebních hostů, aby byla moderace přiměřená, nenucená a přirozená. Běžná je spolupráce na organizaci a moderaci her a zábavných akcí, nebo se plně můžete spolehnout na zábavný program od nás.
 • K dispozici mám zajištěnou drobnou zábavu pro děti, u které však vydrží prakticky celou oslavu.
 • Vždy mám sebou perkuse – Bonga, na které hraji s LA rytmy
 • Ventilátor o průměru 60 cm je vždy naprostým hitem, protože slouží k zajištění pohody tanečních nadšenců.
 • Balonky pro děti i dospělé jsou vždy vítanou zábavou.
 • U vchodu, kde se rozbíjí talířek, hraji doprovodné skladby a případně pouštím bubliny z Bubble machine, které doplňují atraktivní fotky zvláště u tance.
 • Při plánování rozsahu naší služby, jde o to, abychom si při projednání porozuměli a odladili si představy o průběhu oslavy, případně již od obřadu, pokud ho též zvučím. Vždy je dobré mít připravený itinerář, aby měla oslava průběžnou gradaci a pohodu.
 • Při prvním společném jednání jsem k dispozici i konsultativně a společně odladíme předběžný program celého dne.
 • Co se týká hudby, tak je vhodné a je s tím vždy počítáno, aby tlumeně hrála pohodovka při slavnostním obědě. Jednak všichni jedí a jen málo se konverzuje, jednak jsou poněkud nepříjemné srkání, cinkání nádobí atd. Hudba tyto faktory potře a je pohoda. Hosté jsou postupně uvolňováni a začínají spolu konverzovat.
 • Pokud byste měli v plánu focení mimo obřadní místo, třeba někde v přírodě, tak nebudete zhruba jednu až dvě hodiny přítomni a to by bylo vhodné mít pro hosty nějakou zábavu a tou jsou nejčastěji svatební noviny, svatební strom, apod.
 • Můžeme odladit a nastříhat první společný tanec.
 • Další co je součástí, tak pokud máte namyšlenou nějakou barvu svatby, tak pro příchod do restaurace, nasvítím místnost do příslušné barvy. Obvykle dosáhne nasvícení prostoru efektu překvapení, protože zvýrazní o 100% již tak esteticky vymazlenou výzdobu.
 • Doprava nad uvedený rozsah v balíčcích je 5,- Kč za km.

Balíček služby MALÁ SVATBA

V zásadě u svatby do cca 25 ti svatebních hostů na zábavu, lze hovořit o malé svatbě a také prostory, ve kterých oslava probíhá, neumožňují větší rozsah techniky. U takových svateb vyhovuje základní sestava techniky o výkonu 1,5kW, základní světla na stativech (Mikrofony, UV Cannon, Quad Phase, PAR pro scénické nasvícení) dále ventilátor 60cm. Balíček MALÁ SVATBA Zahrnuje DJ moderace, spolupráce s určenou osobou rodiny pro pomoc na organizování zábavy a her. Celkem hraji 2 hodiny hudebního podkresu a 6 hodin hraní pro tanec, hry a podobné činnosti. Na místě jsem 1,5 hodiny před zahájením, abych připravil techniku a upřesnil původní představy se skutečností. Obvykle je realizována osobní návštěva (včetně Prahy, kam často jezdím), abyste mne poznali a odladili Vaše představy o hudbě, prvním tanci apod. Cena na dotaz v e-mail nebo osobní konzultaci

Balíček služby STŘEDNÍ SVATBA  

Svatba o rozsahu do 45 ti svatebních hostů na zábavu. Střední výbava zahrnuje výkon 1,5 kW, 3m rampu se světly (2x světelné natáčecí hlavy, UV Cannon, QuadPhase,  Watereffect, scénické nasvícení, mikrofony, karaoke, plátno, projektor, Hazer, Bubblemachine), moderace a spolupráce na programu atd. Balíček STŘEDNÍ SVATBA zahrnuje DJ moderace, spolupráce s určenou osobou rodiny pro pomoc na organizování zábavy a her. Plná spoluúčast na zábavě, jako jsou tombola, kočár, tajemný pytel, písničky na přání atd. a to bez vazby na čas. Je prostě pro Vás vyčleněn celý den a není podstatné, kdy začíná a končí zábava. Na místě jsem 2 hodiny před zahájením, abych připravil techniku a upřesnil původní představy se skutečností. Pokud je obřad v místě oslavy, zajišťuji i případné ozvučení obřadu. Obvykle je realizována osobní návštěva, abyste mne poznali a odladili Vaše představy o hudbě, prvním tanci (v ceně je též kompilace skladeb pro první novomanželský tanec a úprava hudby pro proces obřadu) apod. Cena na dotaz v e-mail nebo osobní konzultaci

Balíček služby VELKÁ SVATBA

Svatba o větším rozsahu svatebních hostů na zábavu. Výkon ozvučení 2  kW, Více než vhodná je velká 4,5m rampa osazená světelnými efekty – 4x světelné natáčecí hlavy, INNO spot LED, UV Cannon, Laser, QuadPhase, PAR pro scénické nasvícení a efekty, Watereffect, hazer, bubblemachine, Fog, ventilátor 60cm. Dále mikrofony, plátno, projektor, karaoke. Balíček VELKÁ SVATBA zahrnuje DJ moderace, aktivity a hry, spolupráce s určenou osobou rodiny pro pomoc na organizování zábavy a her, taneční zábavné sestavy dle předlohy apod. Je-li objednán fotograf na večer, pak Zdeněk fotí od příchodu do místa oslavy a postupně fotky zpracovává a promítá na projektoru. Je to příjemná přidaná hodnota pro hosty a obvykle jsou dobře pobaveni momentkami. Stejně tak přidává fotky z mobilního atelieru, je-li objednán. K tomuto balíčku lze objednat Mobilní atelier a Fotograf na večerza zvýhodněnou cenu. Plná spoluúčast na zábavě, jako jsou tombola, kočár, tajemný pytel, písničky na přání atd. a to bez vazby na čas. Je prostě pro Vás vyčleněn celý den a není podstatné, kdy začíná a končí zábava. Pokud je obřad v místě oslavy, zajišťuji i případné ozvučení. Na místě jsem 2,5 hodiny před zahájením, abychom připravili techniku a upřesnili původní představy se skutečností. V ceně je též kompilace skladeb pro první novomanželský tanec a úprava hudby pro proces obřadu. Cena je včetně dopravy do 100 km  od Pardubic. Cena na dotaz v e-mail nebo osobní konzultaci