MOBILNÍ ATELIER

  • Tento doplněk spočívá v instalaci stativu, na kterém je umístěno neutrální pozadí, ateliérové blesky na stativech, odrazné desky, stativ pro focení. Dále rekvizity (Klobouky, paruky, brýle atd.) Focení probíhá v blízkosti tanečního parketu za svižné LA hudby jednak v duchu veselého focení s rekvizitami, akční fotky, tak i fotky dle přání pro plakáty, zarámování i katalog. Fotky jsou buď předány bez korektur, ve formátu JPEG hned po skončení oslavy v ceně služby, nebo s korekturami a dodávkou foto prací do 30ti dnů (samostatná kalkulace viz svatební fotograf) dle požadavků na výrobu – materiál, velikost, počty apod.). Fotím buď já, nebo svatební fotograf Zdeněk jr. Forma a způsob focení je zábavné a vždy má velký úspěch, kdy je postaráno o zábavu obvykle 1,5 hodiny, aniž by se zastavila ostatní zábava. Fotky obvykle kolují mezi svatebními hosty i několik měsíců po té a jsou dlouholetou veselou vzpomínkou.
  • Fotky jsou postupně přidávány do projekce a tím pokračuje zábava i na tanečním parketu (projekci umisťujeme v místě tanečního parketu)

Cena na dotaz e-mail nebo telefonicky.

  • Při požadavku tisku fotek 10x15 přímo na místě zábavy (fotopapír lesk Canon) z termo sublimační tiskárny Canon je cena za jednu fotku 19,- Kč.